Questy

Questy. Tematyka

Questowa wyprawa to spacer przez Oleszkę – wieś jak z nut, podczas której poznasz nazwiska słynnych kompozytorów i posłuchasz o roli muzyki oraz jej życiu w mieszkańców miejscowości. Rusz na wyprawę przez wieś, w której muzyczne akcenty pojawiają się na każdym kroku.

Questy. Początek gry

Quest zaczyna się w Oleszce, przy ulicy Wiejskiej 12, obok skwerku i kaplicy.

Questy. Na czym to polega

Pobierz bezpłatną aplikację Questy – Wyprawy Odkrywców na swój telefon i utwórz konto gracza.
Trasę gry można przejść z kartą questu lub aplikacją mobilną Questy – Wyprawy Odkrywców.
Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek. Zebrane na trasie litery i cyfry będą niezbędne do odkrycia hasła końcowego i otrzymania questowego skarbu. Pieczęć odbij na karcie wyprawy lub w Paszporcie Odkrywcy, a w Księdze Questu potwierdź swoje przejście, wpisując datę i nick/nazwę użytkownika z systemu www.QUESTY.org.pl.

Questy. Jak dodać quest do ukończonych

Jeśli quest rozwiązałaś/eś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj go do grona ukończonych w aplikacji Questy – Wyprawy Odkrywców lub na stronie www.Questy.org.pl, podając hasło końcowe: jeden wyraz i liczba czterocyfrowa (oddzielone spacją).
Jeśli ukończyłaś/eś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie.

Aplikacja
Aplikacja mobilna „Questy – Wyprawy Odkrywców” pozwala przemierzać questy z użyciem smartfona z technologią GPS. Aplikacja jest bezpłatna, dostępna dla systemu Android oraz iOS.

Questy.org.pl

Więcej o wyprawie questowej przez Oleszkę – wieś jak z nut na stronie questy.org.pl

WSPÓŁPRACA

NASI PARTNERZY